над чим ми працюємо

Завдання на 2015 – 2016  навчальний рік

та оздоровчий період

1.  Формувати мовленнєвий розвиток дітей раннього та дошкільного віку   шляхом залучення до літературної скарбниці. Осучаснення роботи з літературними текстами (технологія Н.Гавриш).

2. Сприяти патріотичному вихованню особистості в умовах сучасного дошкілля.

3.  Продовжувати удосконалювати умови для повноцінного розвитку, збереження, зміцнення здоров’я вихованців, формувати основи рухової та гігієнічної культури.

Завдання на літній оздоровчий період

1.     Реалізувати систему заходів, направлених на оздоровлення і фізичний   розвиток дітей, їх етичне виховання, розвиток допитливості і пізнавальної активності, формування культурно-гігієнічних і трудових навичок.

2.     Розвивати уявлення дітей про основи безпеки, інтерес до здорового способу життя.

3Здійснювати педагогічну та  санітарну просвіту батьків з питання розвитку, виховання та оздоровлення дітей в літній період

Завдання на 2014 – 2015  навчальний рік та оздоровчий період

Виходячи з аналізу освітньо-виховної роботи у 2013 – 2014 навчальному році, ураховуючи досягнення й перспективи розвитку, педагогічний колектив визначає основні завдання на 2014 – 2015 навчальний рік:

1.  Вдосконалювати  інтелектуальну, мовленнєву, соціальну компетентність   дошкільників через використання сучасних технологій роботи з літературними творами. (методика Н. Гавриш)

2.  Трудове виховання дітей дошкільного віку – педагогічна проблема сучасності.

3. Працювати над створенням належних умов для повноцінного фізичного розвитку дітей - дошкільників.

Виходячи з аналізу освітньо-виховної роботи у 2012 – 2013 навчальному році, ураховуючи досягнення й перспективи розвитку, педагогічний колектив визначає основні завдання на 2013 – 2014 навчальний рік:

1.    Продовжувати формувати інтелектуальну, мовленнєву, соціальну компетентність дошкільників через використання сучасних технологій роботи з літературними творами. (технологія Н.В. Гавриш)

2.     Сприяти формуванню базових засад особистості дитини, її всебічному розвитку через використання в роботі з дітьми видового розмаїття ігор.

3.    Працювати над створенням безпечного розвивального середовища.

Завдання на 2012 – 2013 навчальний рік та оздоровчий період

Колектив дошкільного навчального закладу у 2012-2013 навчальному році буде працювати над головною методичною метою: «Формування життєвої компетентності дошкільника через основні лінії розвитку Базової програми розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі».
Виходячи з аналізу освітньо-виховної і методичної роботи у 2011-2012 навчальному році, ураховуючи досягнення й перспективи розвитку, педагогічний колектив визначає основні завдання на 2012-2013 навчальний рік:
  1. Продовжувати формувати інтелектуальну, мовленнєву, соціальну компетентність дошкільників через використання сучасних технологій роботи з літературними творами. (технологія Н.В. Гавриш)
  1. Удосконалювати роботу над художньо-естетичним розвитком дошкільників через використання образотворчого мистецтва .
  1. Працювати над створенням належних умов для повноцінного фізичного розвитку дітей — дошкільників.